lvruJums, Jūsu ģimenei, Jūsu draugiem un paziņām. Vairāk kā 25 gadu pieredze.
Jums, Jūsu ģimenei, Jūsu draugiem un paziņām. Vairāk kā 25 gadu pieredze.
Cena
No769€625€
Oktobris 28, 2024
Izvēlieties
 • Agrās rezervēšanas akcija (piemaksājot par ekskursiju paketi) 625 €
 • Agrās rezervēšanas akcija (bez izbraukumu ekskursiju paketes) 670 €
 • Agrās rezervēšanas akcija (ar papildvietu) (piemaksājot par ekskursiju paketi) 960 €
 • Agrās rezervēšanas akcija (ar papildvietu) (bez ekskursiju paketes) 1005 €
 • Viena vieta 769 €
 • Ar papildvietu 1104 €

Rezervēt

Saglabāt vēlmju sarakstā

Adding item to wishlist requires an account

2513

Kāpēc rezervēt pie mums?

 • Naudas atmaksas garantija
 • Pieredzējuši ceļojumu organizatori
 • Elastīgi rezervēšanas noteikumi
 • Ieteikumi pirms ceļojuma

MAIGĀ MELNKALNES JŪRA UN TĀS ELPU AIZRAUJOŠIE DABAS SKATI: Zagreba, Šibenika, Kotora, Perast, Budva, Taras kanjons, Moračas klosteris, Škodera, Kruja, Ostrogas klosteris, Vrjanača ala, Varaždinske Toplice

 • 11 dienas | Melnkalne
 • Ekskursijas lielums: 44
 • Valoda - latviešu/krievu
 • 28. okt. - 7. nov.
 • No: Dzirnavu iela 127, DUS "Neste" Dzirnavu/Satekles krustojums
 • Kods: ME24OZO2122

Valsts: Melnkalne
MAIGĀ MELNKALNES JŪRA UN TĀS ELPU AIZRAUJOŠIE DABAS SKATI
ZAGREBA – ŠIBENIKA – KOTORA – ŠKREPJELA DIEVMĀTES SALA – PERAST – BUDVA – TARAS KANJONS – MORAČAS KANJONS – MORAČAS KLOSTERIS – DURMITORU NACIONĀLAIS PARKS – ŠKODERA – KRUJA – OSTROGAS KLOSTERIS – VRANJAČA ALA – VARAŽDINSKE TOPLICE
28.10. – 07.11.2024.
11 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 769

1.diena. 28.10. „Pretim jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta 5:00 izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā braucot cauri Lietuvai, Polijai un Čehijai. Polijas teritorijā ieturēsim pusdienu maltīti. Vakārā izvietošanās viesnīcā 3* Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
2.diena.9.10. „Ceļš uz Melnkalni…”
Brokastis*. Laiks ceļā. Čehija. Austrija. Slovēnija. Horvātija. Ierašanās Horvātijas galvaspilsētā Zagreba. Vakara pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru. Nakts viesnīcā 3* Horvātijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā.
3.diena. 30.10. „Ik uz soļa vēstures elpa.”
Brokastis*. Brauciens līdz Šibenikai. Piedāvājam pilsētas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €). Iepazīšanās ar pilsētu. Sv. Jakova katedrāle, ir vienīgā katedrāle Eiropā, kura celta veseliem akmens bluķiem, pēc puzle principa. Pilsētas šaurās ielas, kuras ved uz pilsētas laukumiem. Viduslaiku nami, kuri savās sienās slēpj dažādus stāstus un leģendas par tās iedzīvotājiem. Laiks ceļā. Melnkalne. Vēlu vakarā izvietošanās viesnīcā pie jūras. Nakts 2* viesnīcā pie jūras, Ulcinj apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
4.diena. 31.10. „Maigā Melnkalnes jūra…”
Brokastis*. Atpūta pie jūras vai, pēc vēlēšanās, piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Kotoru. Kotora atrodas D-Eiropas lielākā fjorda krastā un ir saglabājusi viduslaiku pilsētas šarmu. Pilsēta ir pilnībā ieskauta venēciešu būvētajos viduslaiku mūros un saglabājusi šauro ieliņu labirintus, no kuriem reizēm paveras skats uz stāvajām klintīm. Perast – mierīga baroka pilsētiņa, pretim šai pilsētiņai atrodas – Škrepjela dievmātes sala. Atpakaļ ceļā piestāsim uz īsu pastaigu BudvāBudva – viena no tūrisma metropolēm. Kopā ar lielisko dabas skaistumu Budva lepojas arī ar bagātīgu vēsturiskā mantojuma klāstu. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 2* viesnīcā pie jūras, Ulcinj apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
5.diena. 01.11. „Dabas radītais fenomens!..”
Brokastis*. Atpūta pie jūras vai, pēc vēlēšanās, piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 €) uz Taras kanjonu. Mūsu ceļš ved uz kanjonu. Mežonīga un neaprakstāma skaistuma kanjons, ko veido Taras upe, ir otrs lielākais pasaulē aiz Kolorādo kanjona Amerikas Savienotajās valstīs. Taras upes kanjons ir iekļauts UNESCO Pasaules dabas mantojuma sarakstā. Brauciena laikā līdz kanjonam redzēsim Moračas kanjonu, Moračas klosteri, kurš dibināts 1252.g., kā arī brauksim gar Skadaras ezeru, tas ir lielākais ezers Balkānos, un izbrauksim pa Melnkalnes galvaspilsētu Podgoricu. Ekskursijas laikā apmeklēsim Durmitoru nacionālo parku, apskatīsim Melno ezeru. Dienas laikā apmeklēsim kādu no vietējiem krodziņiem, lai ieturētu pusdienas. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 2* viesnīcā pie jūras, Ulcinj apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
6.diena. 02.11. „Baudot sauli, jūru, atpūtu…”
Brokastis*. Diena veltīta atpūtai pie jūras. Nakts 2* viesnīcā pie jūras, Ulcinj apkaimē.
7.diena. 03.10. „Ērgļu zeme…”
Brokastis*. Atpūta pie jūras vai, pēc vēlēšanās, piedāvājam izbraukuma ekskursiju (par papildus samaksu 45 €) uz Albāniju – „Ērgļu zemi”. Izbraukšana agri no rīta. Pirmā pilsēta, ko apmeklēsim Albanijā būs Škodera. Škodera ir viena no senākajām pilsētām Eiropas dienvidos, dibināta tā ir IV gs. pirms mūsu ēras. Došanās līdz Krujai – pirmajai apdzīvotajai Ilīriešu pilsētai, apmeklēsim vidusslaiku Osmāņu impērijas būvētu tirdziņu ar koka mājām un iespēju iegādāties dažnedažādus suvenīrus, kā arī nobaudīt vietējo virtuvi. Ekskursijas laikā apmeklēsim vareno cietoksni, kā arī iepazīsim albāņu sadzīvi apmeklējot etnogrāfisko muzeju. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 2* viesnīcā pie jūras, Ulcinj apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
8.diena. 04.11. „Melnkalnes ticības un garīgās dzīves lapaspuses…”
Brokastis*. Atpūta pie jūras vai, pēc vēlēšanās, piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Ostrogas klosteri. Melnkalnes centrālajā daļā atrodas viens no lielākajiem Balkānu pareizticīgo baznīcas lepnumiem – Ostrogas klosteris. Stāvajā klints sienā iecirstais XVII gs. klosteris ir viens no visapmeklētākajiem kristiešu galamērķiem pasaulē. Iespaidu uz Jums atstās neaizmirstams, brīnišķīgs skats, kas paveras no klostera uz Zetas upes ieleju. Pēc būtības pareizticīgo klosteris ir vienīgais pasaulē, kuru bez pareizticīgajiem apmeklē arī katoļi un musulmaņi. Ostrogas klosteris ir tik spēcīga svētvieta, ka šeit tiek dziedināti pat neglābjami slimie. Ostrogā priecājas par katru apmeklētāju, lai kādai konfesijai viņš piederētu, arī nekristītajiem. Dienas otro pusi pavadīsim baudot sauli un jūru. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 2* viesnīcā pie jūras, Ulcinj apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
9.diena. 05.11. “ Pazemes krāšņums…”
Brokastis*. Agri no rīta atbrīvojam numurus. Dodamies māju virzienā. Horvātija. Vranjača ala, stalaktītu un stalagmītu pazemes pasaules apmeklējums. Kvarca akmeņu pārpilnība alā, padara to īpaši krāšņu. Sienās mirdzošo kvarca gabaliņi, kā dimanti, kas rotā augstmaņu tērpus greznās balēs. Pēc ekspertu domām, alā ir unikālas krāsu bagātības. Nakts 3* viesnīcā, Horvātijas teritorijā, Zagrebas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
10.diena. 06.11. „Relaksācija – Varaždinske Toplice…”
Brokastis*. Pirms garā ceļa relaksācija termālajā kūrortā. Dodamies uz Varaždinske Toplice – termālo kūrortu. Kūrorts atrodas neskartas dabas ielokā Horvātijas ziemeļrietumu daļā un ir pats senākais un zināmākais termālais kūrorts valstī. Varaždinske Toplice termālie avoti ir brīnišķīga vieta, kā aktīvai, tā arī relaksējošai un ārstnieciskai atpūtai. Atpūtušies dodamies mājup virzienā. Laiks ceļā. Slovēnija, Austrija. Nakts 2* viesnīca Ostravas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
11.diena. 07.11. „Ceļš mājup…”
Brokastis*. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas,
• atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar tūrisma klases autobusu,
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, apartamenta tipa viesnīcās, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
• grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 280
• piemaksa par papildvietu autobusā € 335
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
• pilsētas sabiedriskais transports
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 9.90 € (65 – 69 gadu vecumā 19.80 €; 70 – 75 gadu vecumā 31.35 € )
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana (ar COVID risku) 26.95 € (65 – 69 gadu vecumā 46.20 €; 70 – 75 gadu vecumā 71.50 € ).
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana SENIORIEM (75+) 33.00 €

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Taras kanjonu 45 €; izbraukuma eksursija uz Albāniju 45 €; izbraukuma ekskursija uz Kotoru, Perast, Škrepjela dievmātes sala, Budva 35 €; izbraukuma ekskursija uz Ostrogas klosteri 35 €.

Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 160 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 145 €, bērniem līdz 14g. 125 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām: Krujas cietoksnis, muzejs 5 €; ieeja Moračas klosterī 5 €, Durmitora nacionālā parka apmeklējums 1 €; laiva līdz Škrepjela dievmātes salai un ieeja baznīcā 10 €; transports līdz Ostrogas klosterim 10 €; ekskursija ar vietējo gidu Šibenikā 15 €; Vranjača ala 12 €; Termālais kūrorts 12 € ;Pusdienas Melnkalnē no 12 €; pusdienas Albānijā no 14 €. Uzmanību!!! Pilsētu nodokļi (city tax) no 1,50 līdz 12,- € par nakti no personas.
2023. gada izmaksas

Atcerieties, ka…

• Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
• Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
• Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
• Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
• Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
• Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
• Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
• Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
• LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
• Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
• Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 764210220, AAS “BALTA”

Galerija