lvruJums, Jūsu ģimenei, Jūsu draugiem un paziņām. Vairāk kā 25 gadu pieredze.
Jums, Jūsu ģimenei, Jūsu draugiem un paziņām. Vairāk kā 25 gadu pieredze.
Cena
No769€690€
Jūlijā 27, 2024
Izvēlieties
 • Agrās rezervēšanas akcija no 18.01. 690 €
 • Viena vieta 769 €
 • Ar papildvietu 1104 €
 • Agrās rezervēšanas akcija (ar papildvietu) no 10.01. 1005 €

Rezervēt

Saglabāt vēlmju sarakstā

Adding item to wishlist requires an account

2904

Kāpēc rezervēt pie mums?

 • Naudas atmaksas garantija
 • Pieredzējuši ceļojumu organizatori
 • Elastīgi rezervēšanas noteikumi
 • Ieteikumi pirms ceļojuma

Izpārdots!!! SPĀNIJAS DAILE: Saksijas Šveice, Pont Du Gard, Kosta Brava, „Spāņu Vakars”, Barselona, Muzikālās strūklakas, Montserrata, Besalu, Figerasa, Žirona, Palsa, Perpiņāna, Erfurte

 • 11 dienas | Spānija
 • Ekskursijas lielums: 44
 • Valoda - latviešu/krievu
 • 27. jūl. - 6. aug.
 • No: Dzirnavu iela 127, DUS "Neste" Dzirnavu/Satekles krustojums
 • Kods: ES24OZO2015

Valstis: Spānija, Francija
SPĀNIJAS DAILE
(EKSKURSIJAS UN ATPŪTA PIE JŪRAS)
SAKSIJAS ŠVEICE – PONT DU GARD – KOSTA BRAVA – „SPĀŅU VAKARS” – BARSELONA – MUZIKĀLĀS STRŪKLAKAS – MONTSERRATA – BESALU –
FIGERASA – ŽIRONA – PALSA – PERPIŅĀNA – ERFURTE
27.07. – 06.08.2024.
11 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 769.

1.diena. 27.07. „Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Legnicas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
2.diena. 28.07. „Dabas bezgalīgais spēks.”
Brokastis*. Laiks ceļā. Saksijas Šveice – Bastei klintis, kas ainaviski tiek uzskatītas par vienu no skaistākajām Eiropas vietām. Dabas rezervāta Saksijas Šveices majestātiskās klintis jau miljoniem gadu sargā Elbas upes ieleju. Pastaiga pa Basteja klintīm un tiltiņiem, kas tās savieno, un no kurienes paveras aizraujoši panorāmas skati. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Milūzas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
3.diena. 29.07. „Ceļojums pa Romiešu laika pēdām …”
Brokastis*. Laiks ceļā. Francija. Pont du Gard – slavenā romiešu akvedukta apskate.Tas šobrīd ir visaugstākais (50 m), un ir salīdzināms ar mūsdienīgu 16 stāvu ēku! Šis trīslīmeņu akvedukts būvēts no seštonnīgiem akmens bluķiem un senatnē apgādāja 50 tūkstoš iedzīvotāju lielu pilsētu, katram iedzīvotājam nodrošinot 400 litrus ūdens. Pont du Gard, kas attēlots uz 5 Euro banknotes, piegādāja ūdeni Nīmai līdz pat 18.gs. vidum. Iesējams peldēties. Spānija. Kosta Brava piekraste. Nakts 3* viesnīcā Kosta Brava piekrastē. Ierašanās viesnīcā.
4.diena. 30.07. „Katalonijas pērle Barselona. Tas ir jāredz!..”
Brokastis*. Atpūta pie jūras. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 50 €) uz Barselonu. Laiks ceļā. Barselona – pati skaistākā un pati „eiropeiskākā” Spānijas pilsēta, Katalonijas galvaspilsēta, lielākā Vidusjūras osta. Barselonas iedzīvotājiem ir mākslas un mūzikas cienītāju slava, par ko liecina pilsētas neskaitāmie muzeji, galerijas, pieminekļi un koncerti. Ekskursija pa Barselonu: Antonio Gaudi šedevrs – Svētas Ģimenes katedrāle, Kristofora Nacionālā pils, Kolumba piemineklis, Spānijas laukums, nami Grasia bulvārī, Montžuikas kalns un Olimpiskais stadions. Barselona ir pilsēta, kurā ir patīkami atrasties. Ļoti spāniska un vienlaikus ļoti kosmopolītiska. Tā ir sena, ar kultūras tradīcijām un arhitektūras pieminekļiem bagāta pilsēta, kurā īpaši izceļas Gotiskais kvartāls ar seno katedrāli. Brīvais laiks pilsētā. Šodien Barselona ir pilsēta, kurā ir viss. Pludmales un kalni, savi „Elizejas lauki”- Passageo Gracia, šarmantā viduslaiku vecpilsēta Barri Gotica ar maziem krodziņiem, veikaliņiem un vieglu dienvidniecisku haosu.
Mēs piedāvājam apmeklēt Flamenko izrādi, kur varēsiet izjust Spānijas dvēseli un raksturu, mīlestību un kaisli, ugunīgajās flamenko dejās. Noslēgumā iespaidīgs muzikālo strūklaku un gaismas šovs Spānijas laukumā. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Kosta Brava piekrastē.
5.diena. 31.08. „Saule, jūra, pelde … relaksācija…”
Brokastis*. Brīva diena pie jūras. Nakts 3* viesnīcā Kosta Brava piekrastē.
6.diena. 01.08. „Monserrata – Katalonijas svētums…”
Brokastis. Atpūta pie jūras vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) „Monserrata – Katalonijas svētums…”. Montserratas klostera apmeklējums. Montserrata – graciozs „robotais kalnu” masīvs, kas pasaules slavenību ir ieguvis pateicoties klosterim, kura katedrāle pamatoti tiek dēvēta par skaistāko Eiropā, bet tā „sirds vietā” ir Monserata Melnā Dievmāte, ko ierodas pielūgt svētceļnieki no visas pasaules. Pastaigas pa kalnu takām un skatu laukumi, kas atklāj aizraujošus skatus. Atgriešanās un nakts 3* viesnīcā Kosta Brava piekrastē.
7.diena. 02.08. „Katalonijas noslēpumu skavās.”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 €) Katalonijas noslēpumu meklējumos – Figerasa un Besalu. Figerasas apmeklējums– Salvadora Dalī dzimtene. Teatro Museo Dali apmeklējums. Teatro Museo Dali ir apmeklētākais muzejs Spānijā pēc Prado – neaizmirstama vieta, kura iekārtota vecajā pilsētas teātrī. Muzeju veidoja pēc Salvadora Dalī ieceres un viņa vadībā. Muzeja 24 zālēs apskatāmas slavenā mākslinieka grafikas, skulptūras, grāmatu ilustrācijas, plakāti un gleznas. Besalu – muzejs zem klajas debess.Vieta, kur laika ritums it kā apstājies viduslaikos.Gleznainās apkārtējās ainavas un vēstures elpas vilināti ik gadu šo vietu apmeklē daudz tūristu. Pastaiga pa noslēpumainās pilsētiņas šaurajām ieliņām Jums sagādās daudz patīkamu mirkļu. Atgriešanās kūrortā. Vakara pelde un atpūta pludmalē. Nakts 3* viesnīcā Kosta Brava piekrastē.
8.diena. 03.08. „Patiesais Katalonijas gars slēpjas mazpilsētu labirintos…”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 €) uz Žironu un Palsu. Laiks ceļā. Žirona – Spānijas bagātākās provinces galvaspilsēta. Pastaigā pa pilsētu baudīsim pasteļtoņu namus Oņaras upes krastos, pilsētas cēlo katedrāli, rosīgos veikaliņus un kafejnīcas. Palsā uz katra soļa jūtama senā Katalonijas aura – šauras ielas, klusums, kolorītas akmens ēkas. Pastaiga pa pilsētas gotisko kvartālu, kur mājīgās dzeltenā akmens ielas ieskauj aristokrātu mājas, romāņu stila torņi, Sv. Pētera baznīca, nocietinājuma mūris, IX gadsimta cietoksnis, Pulksteņtornis. Atgriešanās kūrortā. Vakara pelde un atpūta pludmalē. Nakts 3* viesnīcā Kosta Brava piekrastē.
9.diena. 04.08. „Francijas nostaļģija.”
Brokastis*. Laiks ceļā. Īsa apstāšanās uz fotopauzi Perpiņānā. Kataloņu pilsētā valda dienvidnieciska gaisotne, ko rada palmas gar Tē upes promenādi, koši zilos un sārtos toņos apgleznotās namu fasādes. Mūsdienās Perpiņāna ir rosīga Rusijonas novada galvaspilsēta. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Strasbūras apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
10.diena. 05.08. „Erfurte – Tīringenes senais dārgums.”
Brokastis*. Brauciens līdz Vācijas pilsētai – Erfurtei. Erfurte – īsta viduslaiku pilsēta: ar šaurām ieliņām, kur ēkas gandrīz sakļaujas augšējos stāvos, ar baznīcām, kur blakus rotājas dažādi arhitektūras stili, ar snaudošiem tiltiņiem, kas savieno klusās upītes Geras krastus. Erfurtes vecpilsētu pielīdzina Prāgai – tik liela un … dažāda. Erfurte – Tīringenes galvaspilsēta, reģiona visvecākā pilsēta, kas saglabājusi unikālu viduslaiku atmosfēru. Līdzās neskaitāmajiem arhitektūras pieminekļiem pilsēta īpaši lepojas ar Tirgotāju tiltu, kas ir pats garākais Eiropā tilts – iela, pārspējot pat Florences Seno tiltu un Venēcijas Rialto. Laiks ceļā. Nakts Polijas teritorijā, 3* viesnīcā Legnices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
11.diena. 06.08. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..”
Brokastis*. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar tūrisma klases autobusu,
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
• grupas vadītāja pakalpojumi.

Piemaksas un papildus izdevumi:
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 280 €
• piemaksa par papildvietu autobusā 335 €
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
• pilsētas sabiedriskais transports
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 9.90€ (65 – 69 gadu vecumā 19.80 €; 70 – 75 gadu vecumā 31.35 € )
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana (ar COVID risku) 26.95€ (65-69 gadu vecumā 46.20 €; 70 – 75 gadu vecumā 71.50 € ).
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana SENIORIEM (75+) 33.00 €

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles: Izbraukuma ekskursija uz Barselonu 50 €; Izbraukuma ekskursija „Montserrata – Katalonijas svētums” 35 €; Izbraukuma ekskursija uz Figerasu un Besalu 45 €, Izbraukuma ekskursija uz Žironu, Palsu 45 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 175 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 155 €, bērniem līdz 14g. 130 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Pont du Gard 8.50 €; Gaudi māja-muzejs 10 €; Jūras muzejs Barsolonā 20 €; Salvadora Dali muzejs 18 €; „Spāņu vakars” ~ 65 €; Monserratas klosteris 16 €; Uzmanību!!! Pilsētu nodokļi (city tax) no 1,50 līdz 12,- € par nakti no personas.
2023. gada izmaksas.

Atcerieties, ka…

• Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
• Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
• Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
• Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
• Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
• Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
• Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
• Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
• LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
• Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
• Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 764210220, AAS “BALTA”

Galerija